Ubytování

 

V našem novém penzionu najdete komfortně vybavené dvojlůžkové pokoje s možností přistýlky. Každý pokoj má vlastní nadstandardní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Samozřejmostí je také prostor pro ukládání osobních věcí (skříně, poličky, vešáky). Na každém pokoji se nachází LCD TV (uhlopříčka 82cm) s více jak 30 televizními a 20 rozhlasovými stanicemi. V celém areálu je Internetové připojení pomocí WIFI zdarma.

Ubytování doporučujeme přes Booking.com, kde zjistíte aktuální dostupnost ubytování. Pokud bude ubytování vyprodané, tak nás prosím kontaktujte na telefoním čísle +420 516 412 829, Ne všechny pokoje máme na bookingu uvedené. Děkujeme za pochopení

 

Ceny ubytování, včetně snídaně
jednolůžkový pokoj 900 Kč
dvojlůžkový pokoj 1300 Kč
třílůžkový pokoj 1700 Kč
čtyřlůžkový pokoj 2000 Kč
přistýlka 400 Kč

 

  Domovní řád Penzionu Pod kolem

Ubytování se nachází v centru obce Šošůvka, přesto na klidném místě v malebném prostředí. Obec se nachází v nadmořské výšce 575 metrů. Nedaleko najdete vše, co byste mohli při rekreaci u nás potřebovat: nákupní středisko, lékárna, pošta, informační středisko, dále již v tipech na výlety zmíněné Sloupsko-šošůvské jeskyně.V blízkosti penzionu (150m) se nachází lom, kde se můžete vykoupat v křišťálově čisté vodě. Nechybí také hřiště, které můžete využít k sportovním aktivitám. Celá oblast Moravského krasu je pokryta hustou sítí značených cyklistických a pěších tras, díky kterým můžete poznat celou krajinu.Ubytování se nachází v centru obce Šošůvka, přesto na klidném místě v malebném prostředí. V Moravském krasu jsou možné vylety jak v letních obdobích tak i v zimních. Krajina je v každém čase vyjímečná a zážitky jsou neopakovatelné. Vstupy do jeskyní jsou možné téměř celý rok.

Storno podmínky